pl en de fr
1 2 3 4

Transport

Usługi transportowe stanowią podstawę działalności ACC-Logistic. Oferujemy całopojazdowy transport krajowy i międzynarodowy pomiędzy krajami Unii Europejskiej. Cechuje nas terminowość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm dzięki długoletniemu doświadczeniu.

Obsługujemy zarówno zlecenia jednostkowe jak i plany wysyłek tygodniowych, miesięcznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przez cały czas realizacji zlecenia czuwamy nad jego prawidłowym przebiegiem. Bardzo sumiennie wypełniamy podjęte przez nas zobowiązania dzięki czemu nasze transporty są na miejscu przeznaczenia zawsze o ustalonym wcześniej czasie.

W trosce o powierzony nam towar na bieżąco sprawdzamy lokalizację naszych pojazdów. Przez cały czas trwania przewozu jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, służymy radą i pomocą. Nasi klienci posiadają gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru gdyż wszystkie powierzone nam ładunki są ubezpieczone.

Dzięki stałemu inwestowaniu w najnowocześniejszy sprzęt naszą flotę stanowią pojazdy spełniające najbardziej wyśrubowane normy ekologiczne oraz bezpieczeństwa. Stawiamy na niezawodność dlatego zarówno ciągniki jaki i naczepy serwisujemy w autoryzowanych stacjach obsługi.

Olbrzymią uwagę przykładamy również do starannego doboru kierowców, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, że Państwa zadowolenie w olbrzymiej mierze zależy od ich doświadczenia, terminowości, odpowiedzialności i kultury osobistej.

onas